Gepubliceerd op 01 september 2020
Hits: 2621

Halverwege september beginnen de competities weer, en Sportclub Terschelling is er klaar voor!
 
Het zal jullie niet ontgaan zijn dat onze club mee heeft gedaan aan de Ballenactie. Inmiddels zit de actie er alweer op en is de uitslag bekend: tijdens de actie zijn er maar liefst 50 ballen gedoneerd aan onze club!

Een prachtig gebaar van onze achterban, waar de club erg blij mee is!
 
Door alle corona-maatregelen is de club veel inkomsten misgelopen de afgelopen maanden. De aanschaf van nieuwe ballen is dan een hele investering in deze lastige tijd. Maar door alle steun tijdens de Ballenactie kan het balletje komend seizoen weer gewoon blijven rollen bij Sportclub Terschelling!

Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor hun steun!
 
Samen winnen we meer
 
Ben of ken jij iemand van een andere vereniging? Stuur de actie dan door.
 
De Ballenactie is een echte aanrader. En als clubs zich aanmelden via onze Sportclub Terschelling, dan krijgt zowel die andere vereniging als onze club ook nog eens warming-up shirts cadeau!

sc-terschelling.nl download